Paragraphs Inline Entity Form (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Article
eu: Artikulua

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Table
eu: Taula

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.
