Paragraphs Report (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: Count
oc: Descompte

en: About
oc: A prepaus

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
