Paragraphs Report (2.0.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Count
sv: Antal

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Report
sv: Rapportera

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
