Paragraphs Report (2.1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: Count
be: Колькасць

en: About
be: Аб
