Paragraphs Report (2.1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Count
fa: شمارش

en: About
fa: درباره

en: Report
fa: گزارش

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
