Paragraphs Report (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Count
lv: Skaits

en: About
lv: Par

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
