Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: Count
ps: شمیر

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور
