Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Count
sq: Numri

en: About
sq: Informacione
