Paragraphs Report (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Parent
es: Padre

en: Settings
es: Configuración

en: Path
es: Ruta

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Count
es: Número

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de

en: Report
es: Informe

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Paragraphs
es: Parráfos
