Paragraphs Report (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Count
az: Say

en: About
az: Haqqında
