Paragraphs Report (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Report
kn: ವರದಿ
