Paragraphs Report (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Count
pl: Liczba

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Report
pl: Raport

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Paragraphs
pl: Akapity
