Paragraphs Report (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
