Paragraphs Role Visibility (2.0.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: All
pl: Wszystko

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Any
pl: Dowolny

en: About
pl: O stronie

en: Paragraphs
pl: Akapity
