Paragraphs Role Visibility (2.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: All
de: Alle

en: Select all
de: Alle auswählen

en: Any
de: Alle

en: About
de: Über

en: Available roles
de: Verfügbare Rollen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
