Paragraphs Role Visibility (2.0.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: All
ru: Все

en: Select all
ru: Выделить все

en: Any
ru: Любой

en: About
ru: Информация

en: Paragraphs
ru: Параграфы
