Paragraphs Role Visibility (2.0.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: All
uk: Все

en: Select all
uk: Виділити все

en: Any
uk: Байдуже

en: About
uk: Про модуль

en: Available roles
uk: Доступні ролі

en: Paragraphs
uk: Абзаци
