Paragraphs Sets (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Icon
fa: شمایل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
