Paragraphs Sets (3.0.3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

[ctx: Sort order]
en: Order
cs: Pořadí

en: to %type
cs: do %type
