Paragraphs Sets (3.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.
