Paragraphs Sets (3.0.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Paragraphs
uk: Абзаци

[ctx: Sort order]
en: Order
uk: Послідовність
