Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row

[ctx: Sort order]
en: Order
id: Urutan
