Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان
