Paragraphs Sets (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
