Paragraphs Sets (8.x-2.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Weight for row @number
tr: Satır @number için ağırlık

[ctx: Sort order]
en: Order
tr: Sıralama
