Paragraphs Sets (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
