Paragraphs Sets (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -
