Paragraphs Sets (8.x-2.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre
