Paragraphs Sets (8.x-2.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

[ctx: Sort order]
en: Order
th: Order
    In Context: Sort order
