Paragraphs Sets (8.x-2.7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие
