Paragraphs summary formatter (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: All
tr: Tümü

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Limit
tr: Sınır

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu
