Paragraphs summary formatter (1.2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: All
az: Hammısı

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Rendered as @mode
az: @mode kimi göstərildi

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
az: %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id obyektində %field_name sahəsindən istifadə edərək, %entity_type: %entity_id obyektini göstərərkən rekursiv göstərmə aşkarlandı. Göstərilmə dayandırılır.
