Paragraphs summary formatter (1.2.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: All
el: Όλες

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Limit
el: Όριο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
