Paragraphs summary formatter (1.2.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: All
he: הכל

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Limit
he: גבול

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode
