Paragraphs summary formatter (1.2.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: All
sv: Alla

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Limit
sv: Begränsning

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id entity. Aborting rendering.
sv: Rekursiv återgivning upptäcktes vid återgivning av objekt %entity_type: %entity_id, som använder %field_name field på objekt %parent_entity_type:%parent_bundle %parent_entity_id. Avbryter återgivning.
