Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: File size
ar: حجم الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: MIME type
ar: نوع MIME
