Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: File size
de: Dateigröße

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: MIME type
de: MIME-Typ

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
de: Der MIME-Type (image/png, image/bmp, usw.) des Bildes.

en: The file size of the image.
de: Die Dateigröße des Bildes.

en: The height the image, in pixels.
de: Die Bildhöhe in Pixeln.

en: The width of the image, in pixels.
de: Dife Bildbreite in Pixeln.

en: The URI to the image.
de: Die URI zum Bild.

en: The URL to the image.
de: Die URL zum Bild.

en: Represents the image in the given image style.
de: Repräsentiert das Bild im genannten Bildstil.
