Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: File size
es: Tamaño de archivo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: MIME type
es: Tipo MIME

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
es: El tipo MIME (image/png, image/bmp, etc.) de la imagen.

en: The file size of the image.
es: El tamaño del archivo de la imagen.

en: The height the image, in pixels.
es: El alto de la imagen, en píxeles.

en: The width of the image, in pixels.
es: El ancho de la imagen, en píxeles.

en: The URI to the image.
es: La URI de la imagen

en: The URL to the image.
es: La URL de la imagen

en: Represents the image in the given image style.
es: Representa la imagen en el estilo de imagen dado.
