Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
