Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: File size
he: גודל קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: URI
he: כתובת URI

en: MIME type
he: סוג MIME
