Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: File size
pt: Tamanho do arquivo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: MIME type
pt: Tipo MIME

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
pt: O tipo MIME (image/png, image/bmp, etc.) da imagem.

en: The file size of the image.
pt: O tamanho do arquivo da imagem.

en: The height the image, in pixels.
pt: A altura da imagem, em pixels.

en: The width of the image, in pixels.
pt: A largura da imagem, em pixels.

en: The URI to the image.
pt: A URI para a imagem.

en: The URL to the image.
pt: A URL para a imagem.

en: Represents the image in the given image style.
pt: Representa a imagem no estilo de imagem fornecido.
