Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: URI
ro: URL

en: MIME type
ro: Tip MIME
