Paragraphs Summary Token (2.0.11) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: File size
sv: Filstorlek

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
sv: Typ av MIME (bild/png, bild/bmp, etcetera) på bilden.

en: The file size of the image.
sv: Filstorleken på bilden.

en: The height the image, in pixels.
sv: Höjden på bilden i pixlar.

en: The width of the image, in pixels.
sv: Bredden på bilden i pixlar.

en: The URI to the image.
sv: URI till bilden.

en: The URL to the image.
sv: URL till bilden.

en: Represents the image in the given image style.
sv: Representerar bilden i den givna bildstilen.
