Paragraphs Summary Token (2.0.10) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: URL
uk: URL-адреса

en: File size
uk: Розмір файла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: The MIME type (image/png, image/bmp, etc.) of the image.
uk: Тип MIME (image/png, image/bmp тощо) для зображення.

en: The file size of the image.
uk: Розмір графічного файла.

en: The height the image, in pixels.
uk: Висота зображення, у пікселях.

en: The width of the image, in pixels.
uk: Ширина зображення, у пікселях.

en: The URI to the image.
uk: URI до зображення.

en: The URL to the image.
uk: URL до зображення.

en: Represents the image in the given image style.
uk: Пропонує зображення в даному стилі.
