Paragraphs table (2.0.5) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Area
es: Área

en: Line
es: Línea

en: Features
es: Características

en: Caption
es: Etiqueta

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Select
es: Seleccionar

en: Show all
es: Mostrar todo

en: Column
es: Columna

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Form mode
es: Formulario de modo

en: Bubble
es: Burbuja

en: View mode
es: Modo de vista

en: Hide empty columns
es: Ocultar columnas vacías

en: View Mode
es: Modo de visualización

en: Hide empty
es: Ocultar vacías
