Paragraphs table (2.0.5) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Area
gl: Área

en: Line
gl: Liña

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Caption
gl: Lenda

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Column
gl: Columna

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Hide empty
gl: Ocultar baleiro
