Paragraphs table (2.0.5) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Area
hu: Terület

en: Bar
hu: Bár

en: Line
hu: Sor

en: Features
hu: Jellemzők

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Column
hu: Oszlop

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Form mode
hu: Űrlapmód

en: Pie
hu: Torta

en: Chart width
hu: Diagram szélessége

en: Chart height
hu: Diagram magassága

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Hide empty columns
hu: Üres oszlopok elrejtése

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Hide empty
hu: Üres elrejtése

en: Create @label
hu: @label létrehozása

en: Bootstrap Table
hu: Bootstrap táblázat

en: Enable widget features
hu: Felületi elem lehetőségek engedélyezése

en: Features: @features
hu: Lehetőségek: @features
