Paragraphs table (2.0.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
