Paragraphs table (2.0.6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Area
et: Pindala

en: Line
et: Rida

en: Features
et: Omadused

en: Caption
et: Pealkiri

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Select
et: Vali

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Form mode
et: Vormireziim

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Paste from clipboard
et: Kleebi

en: Hide empty columns
et: Peida tühjad tulbad

en: Hide empty
et: Peida tühi
