Paragraphs table (2.0.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Line
jv: Baris

en: - Select -
jv: - Pilih -
